KONST / Litografier / Färglitografi 15899005
nr 1589 9005
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
"The Celestial Staircase". Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 25x18 cm, yttermått inklusive ram: 35x24 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:19:46
1/1 10:57:24